Description
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | AS-SFL-50W |
| Material | Aluminum |
| Lumen | 500lm |
| Solar Panel | 6W/6V Polycrystalline Silicon (265*175*18mm) |
| Battery | 3.2V 5000mAh Lithium Battery |
| Lamp Size | 21*17.5*5cm |
| LED Chip | 3030 (82pcs) |
| Waterproof Rating | IP66 |
| Cable Length | 3m/5m (optional) |
| Control | Light control + remote controller |















