Description
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | AS-SFL-100W |
| Material | Aluminum |
| Lumen | 10000lm |
| Solar Panel | 15W/6V Polycrystalline Silicon (400*350*18mm) |
| Battery | 3.2V 15000mAh Lithium Battery |
| Lamp Size | 26*20*5cm |
| LED Chip | 3030 (173pcs) |
| Waterproof Rating | IP66 |
| Cable Length | 3m/5m (optional) |
| Control | Light control + remote controller |















