Description
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | AS-SFL-200W |
| Material | Aluminum |
| Lumen | 20000lm |
| Solar Panel | 20W/6V Polycrystalline Silicon (460*350*18mm) |
| Battery | 3.2V 20000mAh Lithium Battery |
| Lamp Size | 31*25.5*5cm |
| LED Chip | 3030 (238pcs) |
| Waterproof Rating | IP66 |
| Cable Length | 3m/5m (optional) |
| Control | Light control + remote controller |


















