Description
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | AS-SFL-400W |
| Material | Aluminum |
| Lumen | 40000lm |
| Solar Panel | 40W/6V Polycrystalline Silicon (670*445*25mm) |
| Battery | 3.2V 40000mAh Lithium Battery |
| Lamp Size | 37*31*6.5cm |
| LED Chip | 3030 (665pcs) |
| Waterproof Rating | IP66 |
| Cable Length | 3m/5m (optional) |
| Control | Light control + remote controller |
















